/ Skip Navigation LinksApie COWI

Apie COWI Lietuva

Nuotrauka:

UAB „COWI Lietuva“ yra viena didžiausių inžinerinių konsultacijų ir projektavimo bendrovių Lietuvoje. Tai antrinė Danijos inžinerinių konsultacijų bendrovės COWI A/S įmonė Lietuvoje.

UAB „COWI Lietuva“, dukterinė Danijos bendrovės „COWI Consulting Engineers and Planners AS“ įmonė, buvo įsteigta Vilniuje 1996 metų vasarį. Įmonės steigimą paskatino besiplėtojanti „COWI“ veikla Lietuvoje, kurios bendrovė mūsų šalyje ėmėsi nuo 1991 metų. Po penkerių metų Lietuvoje įsteigta savarankiška bendrovė iki 2009 m. spalio mėn. buvo žinoma "COWI Baltic" pavadinimu.

Glaudaus bendradarbiavimo su Danijos ir Lietuvos partneriais dėka „COWI Lietuva“ įgijo svarios patirties energetikos, pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, aplinkos apsaugos ir transporto srityse.

UAB „COWI Lietuva“ nevykdo rangos darbų, neparduoda įrengimų, nėra ekonomiškai susijusi su kitų, tokią veiklą vykdančių, įmonių veikla ir teikdama paslaugas klientams veikia kaip nepriklausoma inžinerinė - konsultacinė bendrovė.

Mūsų tikslas - kvalifikuotų inžinerinių konsultavimo paslaugų teikimas vadovaujantis konsultavimo verslo srityje plačiai taikomu šiuolaikišku požiūriu ir griežtai laikantis nepriklausomai konsultavimo firmai privalomų profesinės etikos principų.

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS: 01.08.2017