Valdymas ir priežiūra

COWI paslaugos infrastruktūros srityje neapsiriboja projektavimu ir statybos technine priežiūra. Sistemų valdymo, tinkamo eksploatavimo ir statinių priežiūros sprendimai sužtikrina tinkamą įrenginių buklę ir funkcionalumą. 

Viena pagrindinių COWI veiklos sričių - transporto infrastruktūros eksploatavimas ir priežiūra. Nenumatytos eksploatacinės išlaidos gali tapti nemalonia staigmena. COWI siūlo sprendimus, padedančius išvengti šių staigmenų ir užtikrinančius, kad tinkamas pastatytų objektų techninės būklės palaikymas padėtų sutaupyti kuo daugiau eksploatacijai numatytų lėšų.

Remdamiesi 80 metų patirtimi transporto infrastruktūros projektavimo, statybos techninės priežiūros ir objektų eksploatacinės priežiūros srityje COWI specialistai parenka geriausius tinkamos priežiūros ir eksploatacinių kaštų mažinimo sprendimus. Transporto infrastruktūros būklei nustatyti taikomi ir patys paprasčiausi tyrimo būdai, ir pažangiausi trijų matmenų modeliavimo metodai.   

Jeigu jums reikalinga pagalba šioje srityje, nedvejokite ir kriepkitės į mus. "COWI Lietuva" gali pasitelkti geriausius šios srities ekspertus (prašome žr. langelį dešinėje).

Plačiau apie valdymą ir priežiūrą

Daugiau informacijos apie COWI teikiamas konsultavimo paslaugas valdymo ir priežiūros srityje sužinosite apsilankę mūsų tarptautiniame tinklapyje:

Valdymas ir priežiūra cowi.com tinklapyje

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS: 13.06.2017