Į pradinį puslapį / Skip Navigation LinksPaslaugos / Pastatai ir teritorijų planavimas / Ligoninės ir sveikatos priežiūros pastatai

Ligoninės ir sveikatos priežiūros pastatai

Sveikatos priežiūros pastatų projektavimas integruoja daugelio mokslų žinias ir pasiekimus. Pastatuose, kuriuose sprendžiamas gyvybės klausimas, svarbu ne tik technologijos ir efektyviausios darbo sąlygos medikams. Prie bendros sveikatos būklės gerinimo turi prisidėti ir visa pastato infrastruktūra.

Šiuo metu statomi šios UAB "COWI Lietuva" suprojektuotos ligoninės: Kauno Krikščioniški gimdymo namai, Vaikų ligų klinikos priestatas Kauno Medicinos universiteto klinikose, Skuodo ligoninės rekonstrukcija, projektuojamas priestatas prie Klaipėdos apskrities ligoninės, Psichiatrijos skyriaus rekonstrukcija Kauno Medicinos universiteto klinikose.

Tawam medicininio miestelio (Norvegija) suprojektavimas ir sukūrimas - vienas didžiausių „COWI“ grupės projektų medicininės paskirties pastatų srityje. Miestelį sudaro ligoninių kompleksai, gyvenamieji pastatai gydytojams ir slaugytojams.

Projektas apėmė visos infrastruktūros sukūrimą: naujų kelių ir privažiavimų, komunikacijų ir energijos tiekimo sistemų, gyvenamųjų ir medicininės paskirties pastatų, ligoninių projektavimą. Numatytų pastatyti ir jau eksploatuojamų pastatų plotas siekia daugiau nei 60 tūkst. kv.m.

UAB „COWI Lietuva“ gebėjimas dirbant integruoti įvairiausių mokslo šakų žinias yra nepakeičiamas šios srities projektuose. Konsultuodami ar projektuodami bendrovės specialistai įvertina įvarius veiksnius: pacientų poreikiai, gydymo metodai, medicinos ir informacinės technologijos ir kt.

Pasitelkdami šalies ir tarptautinius konsultantus optimaliausių sprendimų generavimui ir įgyvendinimui UAB „COWI Lietuva“ specialistai formuoja komandas, kuriose siekiama panaudoti ne tik savų darbuotojų, bet ir kitų atitinkamų sričių žinovų patirtį, idėjas. Pagal poreikį į projektus įtraukiami ir tarptautinę patirtį turintys „COWI“ grupės specialistai, atskirų sričių ekspertai, mokslininkai.

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS: 01.08.2017