Į pradinį puslapį / Skip Navigation LinksPaslaugos / Ekonomika ir planavimas

Ekonomika ir planavimas

Mūsų žinios ir patirtis ekonomikos, planavimo, valdymo ir kitose susijusiose srityse padeda užsakovams priimti finansiniu ir techniniu požiūriu pagrįstus ir tinkamiausius sprendimus įvairiose inžinerinių sistemų plėtros srityse.

Tvari plėtra ir racionalus resursų naudojimas bei techninių sprendimų poveikio ateities gerbūviui įvertinimas tampa vis aktualesniais šiuolaikinio gyvenimo klausimais. Todėl ekonomikos, planavimo, valdymo žinios pasitelkiamos visais atvejais, kai būtina priimti svarbius sprendimus dėl sudėtingų inžinerinių sistemų ir infrastruktūros objektų įrengimo, palaikymo ir plėtros. 

Daugelyje sektorių, kaip antai sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos, energetikos, vandentvarkos, transporto ir kt., svarbiausi sprendimai dėl plėtros ar kitų pokyčių turi būti pagrįsti veiksmų planais, programomis ir finansiniais skaičiavimais.

Mūsų specialistai yra įvaldę šiuolaikinius ekonominės ir finansinės analizės metodus ir įgiję neįkainojamos patirties įvairių inžinerinių sistemų ir infrastruktūrų planavimo srityje įvairiose pasaulio šalyse. Savo vertinimus ir rekomendacijas grindžiame šiuolaikiniais ekonominės ir finansinės analizės modeliais. Sudėtingų inžinerinių projektų atveju atliekame esamos organizacinės sistemos analizę ir padedame numatyti bei pasirinkti tinkamiausius sistemos organizavimo ir valdymo procesus.

Daugiau informacijos rasite mūsų tarptautiniame tinklapyje

Plačiau apie COWI teikiamas konsultavimo paslaugas ekonomikos ir planavimo srityje skaitykite mūsų tarptautiniame tinklapyje:

Ekonomika ir planavimas cowi.com tinklapyje

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS: 01.08.2017