Į pradinį puslapį / Skip Navigation LinksProjektai / Ekonomika ir planavimas

Ekonomika ir planavimas

COWI konsultacijos ekonomikos, planavimo, valdymo ir kitais susijusiais klausimais padeda mūsų užsakovams priimti tinkamiausius techninius ir finansinius sprendimus.

Ekonomikos, planavimo, valdymo žinios pasitelkiamos visais atvejais, kai būtina priimti svarbius sprendimus dėl sudėtingų inžinerinių sistemų ir infrastruktūros objektų įrengimo, palaikymo ir plėtros. 

Daugelyje sektorių, kaip antai sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos, energetikos, vandentvarkos, transporto ir kt., svarbiausi sprendimai dėl plėtros ar kitų pokyčių turi būti pagrįsti veiksmų planais, programomis ir finansiniais skaičiavimais.

Mūsų specialistai yra įvaldę šiuolaikinius ekonominės ir finansinės analizės metodus ir įgiję neįkainojamos patirties įvairių inžinerinių sistemų ir infrastruktūrų planavimo srityje įvairiose pasaulio šalyse. Savo vertinimus ir rekomendacijas grindžiame šiuolaikiniais ekonominės ir finansinės analizės modeliais. Sudėtingų inžinerinių projektų atveju atliekame esamos organizacinės sistemos analizę ir padedame numatyti bei pasirinkti tinkamiausius sistemos organizavimo ir valdymo procesus.

Sužinokite apie projektus

Maloniai prašome apsilankyti mūsų tarptautiniame tinklapyje ir sužinoti daugiau apie mūsų darbus ekonomikos ir planavimo srityse:

Projektai - ekonomika ir planavimas COWI tinklapyje

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS: 01.08.2017